Okulary męskie Jaguar – dostępne style i rodzaje

Prawda jest taka – elegancki samochód sportowy zasługuje na stylowego kierowcę! Choć marka Jaguar najlepiej dała poznać się światu jako producent szybkich, ekskluzywnych aut to inżynierowie tej firmy postanowili przenieść swoje doświadczenie w projektowaniu na stworzenie linii okularów, które zaskakują designem i zaawansowaniem technologicznym.

Okulary męskie firmy Jaguar

Okulary przeciwsłoneczne Jaguar zostały zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi standardami i wykonane z najwyższej jakości materiałówJeżeli chodzi o okulary Jaguar męskie modele charakteryzują się tym, z czego dały się poznać sportowe samochody tej marki. Mają w sobie tą samą dynamikę, komfort i ekskluzywność. Okulary z rodziny Jaguar zachwycają wysokiej jakości materiałami i wykonaniem oraz wyjątkowym dopasowaniem. Zainspirowany sportową, elegancką karoserią, wyróżniający się design tej gamy emanuje urokiem, klasą i luksusem. Jest idealnym dopełnieniem stylu dla każdego mężczyzny – nawet gdy nie siedzi za kierownicą swojego pożeracza szos.

Niezależnie od tego, czy chodzi o design high-tech, ponadczasowy i elegancki styl, czy nowoczesny, bardziej casualowy wygląd – okulary Jaguar męskie pozwalają każdemu dżentelmenowi znaleźć swój własny styl. Kolekcja sięga od męskiej i sportowej, poprzez nowoczesny, techniczny wygląd, aż po klasyczne, proste modele. Generalnie okulary te wypuszczono na rynek w dwóch podstawowych liniach: korekcyjnej i przeciwsłonecznej. Niezależnie jednak od rodzaju – moc, siłę i dynamikę dzikiego kota znajdziesz w każdej parze…

Okulary Jaguar męskie – okulary korekcyjne

Problemy ze wzrokiem dosięgają prędzej czy później niemalże każdego z nas. Zalew tekstu czytanego, nadużywanie internetu i komórek, to wszystko niestety procentuje… Firma Jaguar stoi na stanowisku, że nawet proste, okulary korekcyjne powinny charakteryzować się wysokim stylem i elegancją. Mężczyzna w dobrze dobranych szkiełkach jeszcze bardziej zyskuje na swoim powabie i charakterze.

Nawet w najprostszych metalowych oprawkach do takich okularów zauważyć można specyficzny zmysł estetyczny obecny w produkcjach motoryzacyjnych firmyNawet w najprostszych metalowych oprawkach do takich okularów zauważyć można specyficzny zmysł estetyczny obecny w produkcjach motoryzacyjnych firmy. Wzrok (nomen omen) przykuwają zwłaszcza oprawki z linii Ultimate, które wykonane są z niezłomnego tytanu i przyozdobione gustownymi złoceniami. Z kolei linia Heritage zabiera nas w podróż do przeszłości, niczym auto z kultowego filmu science-fiction. Oprawki retro to prawdziwy hołd dla legendarnych pojazdów sprzed lat.

Okulary Jaguar męskie – okulary przeciwsłoneczne

Nie da się ukryć, że przyszła w końcu wiosna, do lata coraz bliżej. Słońce coraz jaśniej świeci na nieboskłonie i okulary przeciwsłoneczne stają się powoli, jak co roku, „must have” każdego eleganckiego mężczyzny.

Okulary przeciwsłoneczne Jaguar zostały zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi standardami i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Docenisz ich solidną, precyzyjną konstrukcję i całodzienny komfort podczas noszenia ich w słoneczne dni. Miękkie, regulowane silikonowe noski zapewniają wyważone dopasowanie. Podobnie jak w przypadku okularów korekcyjnych, również i w tym wypadku możliwe jest dopasowanie szkiełek do stylu każdego dżentelmena.