Salon optyczny przy ul. Markiefki

Nasz salon optyczny przy ulicy Markiefki 66 w Katowicach istnieje już od 1990r. Wykonujemy w nim m.in. korekcję wady wzroku za pomocą okularów oraz soczewek kontaktowych. Jako jedna z nielicznych firm optycznych w naszym regionie zajmujemy się doborem i wykonywaniem pomocy optycznych dla osób słabowidzących.

Proponujemy Państwu również badanie w naszym gabinecie, gdzie lekarz okulista określi wadę wzroku, dobierze okulary lub soczewki kontaktowe. Nasi lekarze okuliści oprócz dobierania okularów zajmują się także leczeniem chorób oczu a w szczególności powikłań związanych z cukrzycą.

Kwalifikacje naszych optyków i doświadczenie zyskały uznanie w postaci nadania certyfikatów:

  • Specjalista Varilux
  • Eschenbach Optik Partner
  • Johnson&Johnson “Dobry wzrok na całe życie”

Nasi optycy wykonują okulary korekcyjne na podstawie badań wzroku przeprowadzonych w naszych gabinetach okulistycznych, na podstawie recept zewnętrznych (również NFZ), dotychczasowej korekcji, a także na specjalne życzenie klienta. Wykonujemy  wszystkie rodzaje okularów z zastosowaniem soczewek od konstrukcji klasycznych np. standardowe soczewki jednoogniskowe czy dwuogniskowe. Oferujemy również bardzo zaawansowane technologicznie produkty jak: soczewki indeksowe, asferyczne, progresywne, fotochromowe, pryzmatyczne itp.

W naszych salonach optycznych oferujemy soczewki tak renomowanych firm.  Zapewniamy bardzo szeroki wybór oprawek okularowych zarówno pod względem wzornictwa, kolorystyki jak i materiałów, z których zostały wykonane. Bardzo starannie dobieramy producentów opraw okularowych, tak aby kolekcja w naszym salonie optycznym była nowoczesna, modna oraz sprawdzona pod względem jakości.

Salon optyczny Okular - ul. Markiefki w Katowicach

Zapraszamy Państwa do salonu w godzinach od 10.00 - 17.00 (poniedziałek - piątek). Sobota nieczynne.

Tel.: 032 / 203-06-98

Salon Optyczny OKULAR
ul. Markiefki 66, 40-212 Katowice

Sprawdź na mapie lokalizację salonu optycznego przy ul. Markiefki w Katowicach.

Nasze salony optyczne można także odwiedzić na facebooku - www.facebook.com/okularkatowice.