Soczewki okularowe

 

Soczewki jednoogniskowe

- Mineralne soczeki z wielowarstową powłoką antyrefleksyjną i hydrofobową polecane do pracy przy monitorze komputerowym.

- Fotochromowe brązowe lub szare polecane osobom nadwrażliwym na światło.

- Wysokoindeksowe 1.7, 1.8, 1.9 bardziej płaskie i cieńsze na krawędzi polecane osobom o wysokiej i bardzo wysokiej krótkowzroczności.

- Blue Blocker polecane szczególnie podczas jazdy samochdem w mgle, deszczu i o zmroku.

- Plastikowe CR39 soczeki z wielowarstową powłoką antyrefleksyjną z warstwami utwardzjącymi (zwiększającymi odporność na zarysowania), hydrofobowymi (zmniejszającymi przyleganie kropli wody do powierzchni), oleofobowymi (zmniejszającymi przyleganie cząsteczek tłuszczu) i antystatycznymi (zapobiegającymi osadzaniu kurzu, co ogranicza ich potrzebę ich częstego czyszczenia) oraz z powłoką OPTIFOG, która skutecznie zapobiega zaparowywaniu soczewek. 

Optifog - idealna jakość widzenia 

- Soczewki barwione korekcyjne zabezpieczające przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym oraz promieniowaniem słonecznym. minimalizują obciążenie narządów wzroku i podnoszą komfort widzenia.

- Soczeki polaryzacyjne to doskonała propozycja na lato dla kierowców i osób aktywnych. Filtr polaryzacyjny tłumi światło odbite od powierzchni dialektycznych takich jak szkło, woda czy tworzywa sztuczne. Dzięki temu obraz widziany przez soczeki polaryzacyjne jest wyraźny pozbawiony uciążliwych, oślepiających refleksów.

- Soczewki polaryzacyjne Drivewear to wyjątkowe soczewki dla kierowców. Łączą one w sobie zalety soczewek fotochromowych (zmieniających swe zaciemnienie i kolor w zależności od ilości światła, które na nią pada) i polaryzacyjnych (redukujących oślepiające odbicia od płaskich powierzchni). Dzięki takiemu połączeniu gwarantują komfortowe widzenie w każdych warunkach.

Soczewki polaryzacyjne Drivewear

- Soczewki Transitions zapewniaja odpowiedniąochronę oczu i komfort widzenia w zmiennych warunkach oświetleniowych. Dostosowują się do różnorodnych sytuacji oświetleniowych na zewnątrz, zapewniając odpowiedni stopień przyciemnienia i lepszą jakość widzenia, oraz przejrzystością w pomieszczeniach. Stąd też wywierają pozytywny wpływ na wszystkie Twoje codzienne czynnosci.

Soczeki Transitions XTRActiv oferują najlepsze przyciemnienie na zewnątrz, również w wysokich temperaturach. Są idealne dla użytkowników spędzających dużo czasu w rażącym słoneczym świetle. W pomieszczeniach są delikatnie przyciemnione. Za szybą samochodu aktywują się do poziomu przyciemnienia umożliwiającego bardzo komfortową jazdę.

Soczewki transitions

 - Soczewki poliwęglanowe bardzo lekkie i odporne na pęknięcia, polecane do okularów bez oprawkowych tzw. "patentowych"

Soczewki wieloogniskowe

- Dwuogniskowe soczewki umożliwiające parzenie do dali i bliży z widoczną linią podziału - progresywne soczewki dopasowane do potrzeb każdego pesbiopa zapewniające widzenie na każdą odległość z niewidoczną linią podziału. Posiadamy tytuł specjalisty VARILUX w zakresie doboru i montażu soczewek progresywnych firmy ESSILOR.

Soczewki progresywne

Które soczewki wybrać? Nie masz pewności jaki typ soczewek będzie odpowiedni dla Ciebie? Umów się w dogodnym terminie z okulistą w jednym z naszych salonów optycznych. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.