Soczewki kontaktowe

soczewki kontaktowe wysyłka

Jednodniowe:

soczewki kontaktowe trueyeSoczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE TruEye to idealne rozwiązanie dla osób szukających soczewek dostosowanych do wymogów współczesnego życia. Dzięki technologii HYDRACLEAR zapewnią nawilżenie i komfort dla Twoich oczu przez cały dzień. Pomagają utrzymać jaśniejsze i bielsze oczy oraz świeżość spojrzenia. Dodatkowo soczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE TruEye posiadają filtr UV, który stanowi skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Soczewki
1 DAY ACUVUE TruEye są przeznaczone do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nową parę a wieczorem wyrzucasz.

soczewki kontaktowe ze składnikiem nawilżającymDzięki technologii LACREON, która łączy składnik nawilżający z materiałem soczewki, utrzymują naturalne nawilżenie Twoich oczu, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. Soczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE MOIST są idealne dla osób spędzających dzień przed komputerem lub w klimatyzowanym pomieszczeniu. Podobnie jak wszystkie soczewki z rodziny ACUVUE, również 1 DAY ACUVUE MOIST posiadają filtr UV, który stanowi skuteczną ochronne oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Soczewki 1 DAY ACUVUE MOIST są przeznaczone do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nową parę a wieczorem wyrzucasz.

Dwutygodniowe:

soczewki Acuvue OASYSSoczewki kontaktowe ACUVUE OASYS przeznaczone są dla osób, które przebywając w niekorzystnych warunkach otoczenia i mogą odczuwać suchość oczu. Ten typ soczewek został zaprojektowany w ten sposób tak by idealnie dostosować się do naturalnej powierzchni oka. Sekretem jest niezwykła technologia HYDRACLEAR Plus firmy Johnson & Johnson, tworząca soczewkę, w której czujemy się tak jakbyśmy nic nie mieli na oku. Unikalna technologia nazywająca się HYDRACLEAR Plus umożliwia złączenie materiału, który posiada dużą przepuszczalność tlenu z wysoko uwodnionym składnikiem. W efekcie otrzymujemy idealnie zwilżaną soczewkę kontaktową. To z kolei pozwala soczewce na utrzymanie stabilności filmu łzowego zapewniając uczucie ultra gładkości i ultra komfortu. Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS z HYDRACLEAR Plus. Ponadto, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Istnieje możliwość ciągłego noszenia soczewek (przez 6 nocy i 7 dni) po zasięgnięciu porady u okulisty.

soczewki Acuvue Advance z filtrem UVDzięki wykorzystaniu technologii HYDRACLEAR, która umożliwiła połączenie materiału soczewki z wysoko nawilżającym składnikiem, soczewki kontaktowe ACUVUE ADVANCE z HYDRACLEAR zapewniają uczucie komfortu, przejrzystości, nawilżenia i jedwabistości przez cały dzień. Oczy są naturalnie nawilżone, a soczewki tak samo wygodne od momentu założenia do ich zdjęcia. Dodatkowo soczewki kontaktowe ACUVUE ADVANCE z HYDRACLEAR posiadają filtr UV, który stanowi skuteczną ochronne oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

 

Dwutygodniowe astygmatyczne:

soczewki z korekcją astygmatyzmuACUVUE OASYS for ASTIGMATISM to soczewki kontaktowe do korekcji astygmatyzmu zapewniające wyjątkowy komfort noszenia oraz ostre i stabilne widzenie nawet w niekorzystnych warunkach otoczenia – podczas pracy przy komputerze lub nocnej jazdy samochodem. Zastosowana technologia zwana "Projektem Przyspieszonej Stabilizacji" gwarantuje, że soczewki ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM niezależnie od tego co w danej chwili robisz zawsze pozostają na swoim miejscu. Ponadto, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM to idealne rozwiązanie dla aktywnych: podczas spotkań, przy pracy z komputerem, w kinie, w teatrze,w czasie kolacji, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi, przy uprawianiu sportu, na weekend, podczas podróży służbowych, na urlopie. Można również po zasięgnięciu porady okulisty zdecydować się na tryb przedłużony, tzn. korzystać z soczewek bez przerwy przez 7 dni i 6 nocy.

Soczewki kontaktowe ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM są miękkie, elastyczne, łatwe w użyciu i zapewniają wyjątkowy długotrwały komfort oraz doskonałe i ostre widzenie. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Projekt Przyspieszonej Stabilizacji soczewki ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM zawsze pozostają na swoim miejscu – niezależnie od tego, co robisz. Ponadto, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Dodatkowo technologia HYDRACLEAR zastosowana w soczewkach kontaktowych ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM zapewnia uczucie komfortu, przejrzystości, nawilżenia i jedwabistości przez cały dzień.

ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM to idealne rozwiązanie dla aktywnych: podczas spotkań, przy pracy z komputerem, w kinie, w teatrze, w czasie kolacji, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi, przy uprawianiu sportu, na weekend, podczas podróży służbowych, na urlopie. Jest możliwość by po konsultacji u okulisty  wybrać  tryb przedłużony, czyli mieć założone soczewki ciągle przez 7 dni oraz 6 nocy. W naszej ofercie na zamówienie mamy także soczewki kontaktowe innych producentów.

Oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze soczewek kontaktowych - zapraszamy do wizyty w naszych gabinetach okulistycznych w Katowicach.